Contact

Gegevens

CONTACT

Infra Light Engineering
De Compagnie 49C
1689 AG Zwaag

T 0229 – 27 42 44
E info@ilebv.nl

Openingstijden:
maandag – vrijdag 7:30 – 16:30 uur.
Tijdens feestdagen kan hierop een uitzondering gelden.

Vacatures

Op dit moment hebben wij geen vacatures binnen ons bedrijf. U kunt echter altijd een open sollicitatie sturen. Wij zullen uw gegevens bewaren en contact met u opnemen zodra er een vacature ontstaat die past bij uw profiel.

Team

J.A.M. Kunst (Hans)
Directeur
T 06 – 53 23 09 77
E h.kunst@ilebv.nl

R. Meijer (Richard)
Accountmanager OVL
T 06 – 23 23 59 70
E r.meijer@ilebv.nl

H. Tabak (Henk)
Elektrotechnisch tekenaar
T 0229 – 27 42 44
E h.tabak@ilebv.nl

C. van der Klok-Blonk (Coby)
Elektrotechnisch tekenaar
T 0229 – 27 42 44
E c.blonk@ilebv.nl

K. Mol (Kees)
Technisch medewerker
T 0229 – 27 42 44
E k.mol@ilebv.nl

G. Dop-Schipper (Germaine)
Bestekschrijfster
T 0229 – 27 42 44
E g.dop@ilebv.nl

P. Brouwer-Donkervoort (Petra)
Administratie
T 0229 – 27 42 44
E administratie@ilebv.nl